Hakkımızda

Hilal Makina| Makina İmalati Yedek Parça İmalatı

Celal AYVAZ ve İrfan YAPICIOĞLU tarafından HİLAL MAKİNA ve KALIP SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. ünvanıyla 1990 yılında kurulmuştur.

Firmamız gelişen ve büyüyen ekonomimizle beraber uygulama konularında modern metotları takip ederek, sanayi alanındaki teknolojik gelişmelere paralel düzeyde çeyrek asırdır büyümektedir.

HİLAL MAKİNA konusunda tecrübeli, dinamik ve 30 kişilik çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürebilir bir başarıyla pazar payını arttırarak geleceğin modern makina ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

Yurt içi ve Yurt dışında makine imalatı ile ilgili birçok sektörde kendini ispatlayarak sanayi sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşan HİLAL MAKİNA faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.

Rolex Replica Watches Omega Replica Watches Replica Tag Heuer Watches Patek Philippe Replica Richard Mille Replica Watches replica watches Panerai Replica Watches